• Relacji z podrózy: 17768
  • Zdjęć: 126014
  • Podróżników: 59590
  • Porad: 18827
  • Postów: 215323
  • Tematów: 91695

Na stoku zabezpieczamy sprzęt


Mówi się, że narciarstwo, to drogi sport. Dobrze wyposażony narciarz ma na sobie wiele tysięcy złotych. Odpoczynek pomiędzy kolejnymi zjazdami łączy się z pozostawieniem sprzętu (nart lub snowboardu) bez opieki.

plecak Kiedy już zostawiliśmy sprzęt na dworze i siedzimy w ciepłym barze, zdejmujemy plecak, kurtkę, idziemy zamówić gorące napoje albo do toalety. I znowu nasz dobytek zostaje sam. A złodziej jest czujny i chętnie korzysta z okazji. Kiedy wrócimy do naszego stolika, naszych osobistych rzeczy może już tam nie być.

Sposobem na skuteczne zabezpieczenie się przed ewentualną kradzieżą są specjalne wyposażone w opatentowaną technologię eXomesh produkty australijskiej marki PacSafe www.PacSafe.pl - plecaki, torby, saszetki, bezpieczne portfele, linki, retraktory do przypinania nart.

carry safeBezpieczeństwo sprzętu kosztującego tysiące to problem, który wielu osobom spędza sen z powiek. Dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w któryś z produktów marki PacSafe. Linie bezpiecznych plecaków, saszetek, toreb i „strażników bagażu” (specjalne zabezpieczenia na każdy rodzaj pakunku), linki stalowe do zabezpieczenia nart, to idealny sposób na komfortowe białe szaleństwo.

Niewątpliwie sprawdzą się zarówno na stoku, jak i w miejskiej dżungli chroniąc nasze pieniądze i dokumenty przed złodziejami. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom, takim jak eXomesh - lekkiej, elastycznej, wytrzymałej, nierdzewnej siatce stalowej, która tworzy odporną na przecięcia ochronę twojego bagażu można bez obaw pozostawić rzeczy przy wyciągu. Specjalnie laminowana torba, zamki, których nie da się rozpiąć, paski toreb, których nie da się przeciąć żadnym nożem przetrzyma próby kradzieży niejednego kieszonkowca.

retractasafe

PacSafe® - to patent na złodzieja

 „Drobne kradzieże mienia zdarzają się bardzo często. Najbardziej narażeni na nie jesteśmy w miejscach publicznych takich jak dworce, metro czy przystanki autobusowe. Można uniknąć tych sytuacji poprzez przestrzeganie kilku zasad. Podstawową sprawą jest, aby wartościowe przedmioty chować w bezpieczne i nie dostępne dla złodzieja miejsca (np. wewnętrzne kieszenie, portfele na szyję). Każdy element, który utrudni złodziejowi dostanie się do naszych rzeczy osobistych jest godny polecenia. Ważne jest, aby umieć z zabezpieczeń właściwie skorzystać oraz uważać, aby nie stać się obiektem zainteresowania kieszonkowców – nie pokazywać dużych ilości gotówki czy drogiego sprzętu elektronicznego.”  - stwierdza komisarz Marcin Szyndler z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji.

Produkty PacSafe cieszą się uznaniem na całym świecie. Sam pomysł zrodził się niemalże 1997 roku, w głowach założycieli firmy Outpac Designs Ltd.  W Polsce na wyłączność dystrybuuje je, firma Red Bird. Retraktory do nart i snowboardów, saszetki, i plecaki są dostępne sklepach turystycznch oraz w Internecie na stronie www.zakupy.odyssei.com

Bezpieczeństwo bagażu i rzeczy podręcznych to bardzo ważna sprawa, zwłaszcza, że obecnie nosimy przy sobie coraz więcej cennych przedmiotów – komórki, aparaty cyfrowe, dokumenty. Red Bird chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferując najlepsze i sprawdzone rozwiązania cieszące się światowym uznaniem.”  – mówi Arkadiusz Majewski, właściciel firmy Red Bird zajmującej się dystrybucja produktów Pac Safe.

 

portfel

###

Red Bird (www.redbird.com.pl) – Łódzka firma zajmująca się importem i dystrybucją markowej odzieży poprzez kanały B2B. Jest także wyłącznym dystrybutorem marki PacSafe®, a także Contigo, Dr.Bacty, Mac in Sac, Jackpot, Cottonfield, oraz dystrybutorem Samsonite, Hannah, Henri Lloyd, Camel active, Salewa, Puma.

PacSafe
(www.pacsafe.pl) - marka stworzona w 1997 przez Outpac Designs Ltd, laureat wielu prestiżowych nagród m.in. amerykańskiego magazynu Backpacker. Jej logiem sygnowane są produkty takie jak plecaki, torby, portfele i saszetki wyróżniające się różnego rodzaju zabezpieczeniami chroniącymi bagaż przed kradzieżą. Od 2006 roku dostępna w Polsce, dzięki łódzkiej firmie Red Bird.


Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:
Treść komentarza:

Wpisz wynik działania z obrazka:
Wybierz kontynent:
Wybierz kraj:


REKLAMA

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Newsletter, wpisz swój adres: