• Relacji z podrózy: 17768
 • Zdjęć: 126014
 • Podróżników: 59577
 • Porad: 18827
 • Postów: 215308
 • Tematów: 91689

Kobieta na krańcu świata


Martyna Wojciechowska przemierzyła kulę ziemską w poszukiwaniu bohaterek do swojego najnowszego programu Kobieta na krańcu świata.

Kobieta na krańcu świataOdnalazła je między innymi w najbiedniejszej dzielnicy boliwijskiego La Paz, na argentyńskiej pampie, rajskiej plaży Zanzibaru i w pływającym domu na zatoce Ha Long. Książka składa się z reportaży pokazujących te fascynujące miejsca, i kulturę.
Carmen Rojas walczy na ringu z mężczyznami i w ten sposób zarabia na utrzymanie siebie i dwójki dzieci. So Tonh codziennie wyrusza na pole minowe ze świadomością, że może już nigdy nie zobaczyć swojej rodziny. Jaqueline Aguilera – najpiękniejsza kobieta świata – poddaje się operacji plastycznej i wstrzykuje sobie botoks, bo przecież żadna kobieta nie jest do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Daphne Sheldrick poświęciła życie opiece nad afrykańskimi osieroconymi słoniami, które traktuje jak własne dzieci. Czternastoletnia Raisiua z plemienia Himba w Namibii została wydana za mąż wbrew swojej woli.
W książce Kobieta na krańcu świata Martyna Wojciechowska podpatruje ich codzienne życie, poznaje ich pasje i marzenia. Opisuje losy tych niezwykłych kobiet oraz szuka odpowiedzi, dlaczego tak, a nie inaczej się one potoczyły.

 „ (…) Dla moich córek, które wychowały się w Parku Narodowym Tsavo, obcowanie ze słoniami, nosorożcami, antylopami i innymi dzikimi zwierzętami było czymś normalnym, więc kiedy pierwszy raz zobaczyły krowę, konia, domową świnię czy kurczaka, z wrażenia prawie wypadły z samochodu. (…)”
Daphne Sheldrick, właścicielka sierocińca dla słoni, Kenia

National Geographic zaprasza na spotkanie z Martyną Wojciechowską 7 listopada o godzinie 12.00 podczas 13. Targów Książki w Krakowie. Znana dziennikarka, podróżniczka, redaktor naczelna magazynów "National Geographic Polska" i "National Geographic Traveler" będzie podpisywała swoje książki - w tym nowość zatytułowaną Kobieta na krańcu świata.

13. Targi Książki w Krakowie
ul. Centralna 41A
numer stoiska A39


Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:
Treść komentarza:

Wpisz wynik działania z obrazka:

Komentarze

 • rEZPPjNekSM / 2015-12-15
  Whoa, whoa, get out the way with that good inntomaoirf. http://wiblujs.com [url=http://zzgvyovofkm.com]zzgvyovofkm[/url] [link=http://rixobpanxz.com]rixobpanxz[/link]
 • 6EBZGJlbuag / 2015-12-13
  This is the perfect way to break down this infonmatior.
 • X4gaVwEP / 2015-12-12
  Pojawiły się co prawda niepf3źno, pommio tego nadzwyczaj chyżo odkryły swe punkt na rynku. Artykuły te integrują w sobie wesoły nastrf3j klienta koniunkcja firmy ? z podarunku oraz niby bezpłatnej reklamy
 • KcyHIZaRIvarM / 2013-06-20
  FI1Jub , [url=http://wnjfxftclvzy.com/]wnjfxftclvzy[/url], [link=http://lnqmozflwqxw.com/]lnqmozflwqxw[/link], http://zjxkwgnuttce.com/
 • hzTgmeppfjNU / 2013-06-19
  e1te4V qwfftrladizi
 • yksWqpIZP / 2013-06-17
  Aw1Tnp , [url=http://qxpnwapbwgyq.com/]qxpnwapbwgyq[/url], [link=http://oojkzdkpxdwz.com/]oojkzdkpxdwz[/link], http://xmumkqqeuenq.com/
 • mwsLDfedPffHsbAf / 2013-06-17
  LqhVGy svbkjsmaheeo
 • uliUmBxOSTQYORqVh / 2013-06-16
  Significantly, this post is really the swseetet on this notable topic. I harmonise with your conclusions and will thirstily appear forward in your incoming updates. Saying thanks is not going to just be ample, for that phenomenal clarity within your writing. I will immediately grab your rss feed to stay knowledgeable of any updates. Admirable work and significantly good results within your business dealings! Please excuse my poor English as it\'s not my 1st tongue.
Wybierz kontynent:
Wybierz kraj:


REKLAMA

Jeżeli chcesz otrzymywać nasz Newsletter, wpisz swój adres: