• Wersja angielska
  •  
  •  
  • Odyssei
  • Serwis roku
  • National Geographic
  • Traveler
  • Strona Główna Odyssei
  • Odyssei

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Bilet lotniczy za punkty miles-and-more na allegro
neverending trip
post Jun 9 2009, 04:25 AM
Post #1

Zapalony wędrowiec
**

Grupa: Odyseusze

Witam zgromadziłem 41000 pkt w programie Miles & More Lufthansy
idealna liczba punktow na bilet po europie/czasem gdzieś dalej... bez problemu mozna oplacic bilet i oplaty dodatkowe

ponieważ jestem w Azji i nie wracam do Europy trudno mi będzie te pkt wykorzystać
dlatgo chciałbym za nie kupić bilet osobie 3 ciej - z tego co widze jest to mozliwe.

mysle zeby oglosic sie na alegro, osobie chetnej wykupic bilet płacąc milami, bilet na jej nazwisko - operacje musze zrobic ze swojego konta miles and more . bilet jest wystawiony droga elektroniczna, wystarczy ze prześle go mailem.

za te punkty można znaleść sporo biletów.- połączeń głównie po europie.
www.miles-and-more.pl

czy myslicie ze to dobry pomysl? i tak sie praktykuje a na Alaegro znajda sie chetni?. napewno bedzie taniej np moja cena to cena 70% biletu na ten sam dzień.

pozdrawiam
z Tokyo
Maciej
www.wpodrozy.com
Go to the top of the page

+Quote Post
Odyska
post Jun 9 2009, 04:25 AM
Post #

Miłośniczka podróży

Quote Post
superneon
post Jun 9 2009, 11:24 AM
Post #2

Doświadczony globtroter

A to nie jest tak że punktami opłacasz tylko lot a za opłaty lotniskowe musisz zapłacić i tak i tak?

Problem może polegać tylko na tym chyba że ty rezerwacją zarządzasz ze swojego konta i pewnie możesz ja anulować jak już ktoś zapłaci. Wiec to jest potencjalne ryzyko dla kupującego. Ale myślę że szybciej tutaj znajdziesz kupca niż na allegro.

Napisz czy to wygląda tak ze ta ilość mil na dany lot wykorzystywana jest niezależna od daty. Może to być dobre rozwiązanie w czasie kiedy bilety są najdroższe np. przed świętami czy nowym rokiem.

--------------------
www.niepowazni.blogspot.com

+Quote Post
neverending trip
post Jun 9 2009, 03:12 PM
Post #3

Zapalony wędrowiec
**

CYTAT(superneon @ Jun 9 2009, 11:24 AM) *
A to nie jest tak że punktami opłacasz tylko lot a za opłaty lotniskowe musisz zapłacić i tak i tak?

Problem może polegać tylko na tym chyba że ty rezerwacją zarządzasz ze swojego konta i pewnie możesz ja anulować jak już ktoś zapłaci. Wiec to jest potencjalne ryzyko dla kupującego. Ale myślę że szybciej tutaj znajdziesz kupca niż na allegro.

Napisz czy to wygląda tak ze ta ilość mil na dany lot wykorzystywana jest niezależna od daty. Może to być dobre rozwiązanie w czasie kiedy bilety są najdroższe np. przed świętami czy nowym rokiem.

co do mil i oplat sa 2 opcje
1. opcja placisz tylko za bilet
2. placisz rowniez oplaty dodatkowe, podatki czyli calosc biletu
np bilet do madrytu w 2 strony z wawy
kosztuje 1360 pln z oplatami
w milach sam bilet 28000 oplaty 12000 razem 40 000
ja bym chcial 950 PLN czyli ok tylko jak to wystawic na alegro

oczywiscie jesli polaczenie bedzie tansze to i mniej pkt i moja cena nizsza

zalezy ile masz mil

co do oszukiwania, wiesz sprzedajac na alegro komorke zawsze mozna towaru nie wyslac itd
1001 sposobow jest zapewne zeby oszukac

1. ja chyba jestem dosc wiarygodny na allegro, mam same pozytywne opinie...
2 nie jestem anonimowy rowniez tu wystarczy zobaczyc moja www

co do cen , ilosc mil zalezy rowniez od okresu
i tak samo jak zmienia sie cena tak zmienia sie ilosc pkt

+Quote Post
superneon
post Jun 9 2009, 07:04 PM
Post #4

Doświadczony globtroter

Anonimowy nie jesteś. Sam trochę podczytuje bloga smile.gif
btw
Wszystkiego najlepszego chłopaki z okazji rocznicy. Super że jesteście oboje tacy zakręceni!

Jakbyście mieli jakąś sprawę w ambasadzie to pozdrówcie od mnie moją Szanowna Panią Promotor która pełni tam zaszczytną funkcje konsula.

Jednak ja nie jestem potencjalnym klientem na obecną chwilę bo zaraz do was dołączam i również wyjeżdżam do azji na dłużej. Ale dzięki temu postowi zapisałem się do skywards w Emirates smile.gif

Chyba żeby dało na tych milach do Australii dolecieć bo potrzebuję dla znajomej bilet na styczeń znaleźć i coś promocji brak...

--------------------
www.niepowazni.blogspot.com

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 1st October 2014 - 05:00 AM