• Wersja angielska
  •  
  •  
  • Odyssei
  • Serwis roku
  • National Geographic
  • Traveler
  • Strona Główna Odyssei
  • Odyssei

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Wiza do Meksyku ?
babs84
post Jul 4 2008, 12:08 PM
Post #1

Miłośnik podróży
*

Grupa: Odyseusze

Siemka:-) Mam pytanko ponieważ za niecałe dwa tyg wybieram sie do meksyku dokładnie do cancun, ale nie jestem pewna czy nie potrzebuje wizy?? W biurze podróży powiedzieli mi że nie, ale ja chce sie upewnic również z innych zródeł ponieważ lece z anglii. Dzwoniłam do ambasady ale nie moge sie dodzwonić. Dzięki pozdrawiam
Go to the top of the page

+Quote Post
Odyska
post Jul 4 2008, 12:08 PM
Post #

Miłośniczka podróży

Quote Post
machoney
post Jul 4 2008, 12:12 PM
Post #2

Urodzony obieżyświat

Grupa: OdysseiMod

Polecam w takich sytuacja stronę:
Informacje dla obywateli RP wyjeżdżających za granicę

--------------------

+Quote Post
babs84
post Jul 4 2008, 03:08 PM
Post #3

Miłośnik podróży
*

Jednak nie potrzebuje wielkie dzięki!

+Quote Post
Rafi26
post Nov 14 2008, 03:17 PM
Post #4

Miłośnik podróży
*

Hej, tak się składa że też planuję wycieczkę do Meksyku i też nurtowało mnie to pytanie, ale dowiedziałem się właśnie, że wizy nie są wcale potrzebne. Jedynym wymaganym dokumentem jest paszport (ale musi być ważnym minimum 6 miesięcy) a gdy ten warunek jest spełniony czas maksymalnego pobytu na miejscu wynosi 90 dni. Informacja na przyszłość, jeśli ktoś też planuje taki wyjazd smile.gif Pozdrawiam

+Quote Post
Sabazios
post Apr 9 2009, 01:39 PM
Post #5

Miłośnik podróży
*

CYTAT(Rafi26 @ Nov 14 2008, 02:17 PM) *
Hej, tak się składa że też planuję wycieczkę do Meksyku i też nurtowało mnie to pytanie, ale dowiedziałem się właśnie, że wizy nie są wcale potrzebne. Jedynym wymaganym dokumentem jest paszport (ale musi być ważnym minimum 6 miesięcy) a gdy ten warunek jest spełniony czas maksymalnego pobytu na miejscu wynosi 90 dni. Informacja na przyszłość, jeśli ktoś też planuje taki wyjazd smile.gif Pozdrawiam

Tak dla uzupelnienia info - jesli przekraczasz granice z Meksykiem pieszo od strony stanow - zaden dokument nie jest Ci potrzebny... ;-)))

+Quote Post
polacoloco
post Jun 8 2009, 02:06 PM
Post #6

Miłośnik podróży
*

CYTAT(Rafi26 @ Nov 14 2008, 02:17 PM) *

dokladnie to na 180 dni. mozna sobie samemu to wpisac przy wypelnianiu wniosku pobytowego. przynajmniej ja tak zawsze robie.

--------------------
saludos,
Antek
----------------------------------
http://americalatina.blox.pl

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 2nd September 2014 - 12:28 AM