• Wersja angielska
  •  
  •  
  • Odyssei
  • Serwis roku
  • National Geographic
  • Traveler
  • Strona Główna Odyssei
  • Odyssei

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Noclegi w Bieszczadach
Kuba-nr1
post Apr 8 2008, 06:50 PM
Post #1

Zapalony wędrowiec
**

Grupa: Odyseusze

Gdzie(w jakim mieście) najlepiej nocować w Bieszczadach, aby miec dobrą bazę wypadową do zwiedzania i łażenia po górach.
Go to the top of the page

+Quote Post
Odyska
post Apr 8 2008, 06:50 PM
Post #

Miłośniczka podróży

Quote Post
bialyzibi
post Apr 8 2008, 08:32 PM
Post #2

Urodzony obieżyświat

CYTAT
Gdzie(w jakim mieście) najlepiej nocować w Bieszczadach, aby miec dobrą bazę wypadową do zwiedzania i łażenia po górach.

Jeśli chodzi o Bieszczady Wysokie to wymienię dwie miejscowośći :Wetlina, Ustrzyki Dolne
bo to jest serce tego pasma. Między tymi miejscowościami kursują w sezonie często busy więc obojętnie w której wylądujesz to "do domu " dojedziesz" Ale to hałaśliwe centra turystyczne, preferuję Wołosate lub inne podobne "klimatem"

+Quote Post
Ralphi
post Apr 11 2008, 12:39 PM
Post #3

Miłośnik podróży
*

Ja zawsze w góry jeździłem na styrę, czyli wędrówkę w czaso-przestrzeni - wędrujemy stąd do 19:00 :) Od schroniska, do schroniska, albo gdzie Bóg dał (raz rozbijaliśmy namioty na trawniku za kościółkiem w jakiejś mieścinie).
Ale jak bym miał robić wypady to chyba faktycznie z Wetliny. Samo serce. A po męczącym dniu grzane wino w knajpie Ludzi z Mgły - uwaga, podawali w ilościach solidnych, w kuflach 0,5l :)
Ciekawe czy ta knajpa jeszcze stoi :)

+Quote Post
asia30
post Apr 11 2008, 01:12 PM
Post #4

Wytrawny wojażer

o do Ustrzyk to raczej Górne, nie jak pisał Zibi Dolne, bo dolne są dużo dalej. I chyba Ustrzyki najlepsze, choć w Wetlinine też jest nieźle. Baza Ludzi z mgły stoi jak stała, ale mam wrażenie, że klimat straciła co nieco.

+Quote Post
bialyzibi
post Apr 11 2008, 01:46 PM
Post #5

Urodzony obieżyświat

CYTAT
o do Ustrzyk to raczej Górne, nie jak pisał Zibi Dolne, bo dolne są dużo dalej. I chyba Ustrzyki najlepsze, choć w Wetlinine też jest nieźle. Baza Ludzi z mgły stoi jak stała, ale mam wrażenie, że klimat straciła co nieco

Asia 30 ma rację, oczywiście chodziło mi o Ustrzyki Górne, błąd powstał z pośpiechu.
Czyli zgadzamy się że te dwie miejscowości leżą w centrum najładniejszych bieszczadzkich połonin.

+Quote Post
Orzegowianin
post Apr 15 2008, 08:06 PM
Post #6

Urodzony obieżyświat

CYTAT(Ralphi @ Apr 11 2008, 11:39 AM) *
grzane wino w knajpie Ludzi z Mgły - uwaga, podawali w ilościach solidnych, w kuflach 0,5l smile.gif
Ciekawe czy ta knajpa jeszcze stoi smile.gif

Stoi, ale kilka dni temu wyglądała na zamkniętą (jak prawie wszystko przed sezonem w Wetlinie)

+Quote Post
Kuba B.
post Jul 14 2008, 04:26 PM
Post #7

Zapalony wędrowiec
**

Ostatnio spałem w schronisku pod Małą Rawką i było bardzo fajnie . Możemy z tamtąd dojść na Dużą Rawkę , Krzemienieć , Połoniene Caryńską i wiele innych miejsć. Można zjeść w schronisku świetne naleśniki z jagodami wypić świetną herbate Bieszczadzką i Karpacką.

Moim zdaniem Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej jest bardzo fajna . Nie ma tam wody ale zato oferuje piękne zachody i wschody słońca.

+Quote Post
gruzowik26
post Jul 14 2008, 05:39 PM
Post #8

Wytrawny wojażer

CYTAT(Kuba B. @ Jul 14 2008, 05:26 PM) *
...Moim zdaniem Chatka Puchatka na Połoninie Wetlińskiej jest bardzo fajna . Nie ma tam wody ale zato oferuje piękne zachody i wschody słońca.

W chatce nie ma, ale jest poniżej

--------------------
Nie rozmawiaj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu, później pokona doświadczeniem, aż w końcu ludzie nie będą dostrzegać między wami różnicy...

+Quote Post
strach
post Aug 17 2008, 09:23 AM
Post #9

Miłośnik podróży
*

CYTAT(asia30 @ Apr 11 2008, 12:12 PM) *
o do Ustrzyk to raczej Górne, nie jak pisał Zibi Dolne, bo dolne są dużo dalej. I chyba Ustrzyki najlepsze, choć w Wetlinine też jest nieźle. Baza Ludzi z mgły stoi jak stała, ale mam wrażenie, że klimat straciła co nieco.

a czy ktoś ma może jakieś namiary na noclegi (pokoje do wynajęcia ale nie schroniska) dokładnie chodzi mi o Ustrzyki Górne. Jeżeli macie jakieś namiary na taki nocleg prosze o pomoc, gdyż bardzo mi zależy a na stronach www są tylko wypasione hotele i ceny też wysokie, przesyłam swoje namiary stachann@gmail.com PROSZE O JAKIEŚ KONTAKTY NA NOCLEGI z góry wam dziękuje

+Quote Post
gabrys
post Aug 17 2008, 10:15 AM
Post #10

Urodzony obieżyświat

W Górnych to mi się kojarzą tylko pola namiotowe obok domów powyżej kościoła oraz też w tym miejscu Stodoły przystosowane do spania czyli czyściutko, dostęp do wody, wrzątku, WC. Za kilka złotych świetny nocleg gdy ktoś nie chce w namiocie spać.

--------------------
Zapraszam do Taszkentczyka

+Quote Post
machoney
post Aug 17 2008, 10:54 AM
Post #11

Urodzony obieżyświat

Grupa: OdysseiMod

W Ustrzykach nad knajpą "Pod Caryńska" znajdują się pokoje gościnne. Czysto i przyjemnie.
Cena około 25-30 zł.
Zajazd "Pod Caryńską"

Powyżej kościoła w domach, o których pisał Gabrys również można spać.

Jeszcze masz Hotelik Biały z bardzo przystępnymi cenami.

Powodzenia !
Machoney

--------------------

+Quote Post
gryzoń
post Aug 19 2008, 10:18 PM
Post #12

Miłośnik podróży
*

Jeżeli chcesz ruszyć ,,od początku,,czyli od Cisnej ,,Okrąglik,,,,Jasło,, polecam pole namiotowe ,,tramp,,warunki skromne ale jest wszystko co niezbędne a do tego ,,Siekierka,,i ,,Trol,,

+Quote Post
miss.fertile
post Aug 22 2008, 10:53 PM
Post #13

Miłośnik podróży
*

CYTAT(gryzoń @ Aug 19 2008, 09:18 PM) *
Jeżeli chcesz ruszyć ,,od początku,,czyli od Cisnej ,,Okrąglik,,,,Jasło,, polecam pole namiotowe ,,tramp,,warunki skromne ale jest wszystko co niezbędne a do tego ,,Siekierka,,i ,,Trol,,

Również polecam pole namiotowe Tramp w Cisnej. Dla tych co nie wymagają za dużo, to w zupełności wystarczy. Dużo autobusów i busów(tańsze) jeźdźi w stronę Wołosatego, Komańczy czy w stronę Leska. Szlak można zacząć w Cisnej, albo właśnie dojechać busem w wybrane miejsce smile.gif

+Quote Post
tiwia
post Aug 28 2008, 10:34 PM
Post #14

Miłośnik podróży
*

czesc

jesli znacie jakies nazwy albo adresy, gdzie mozna tanio przenocowac w bieszczadach (poza polami namiotowymi), prosze o informacje
pozdrawiam

+Quote Post
bialyzibi
post Aug 29 2008, 11:58 AM
Post #15

Urodzony obieżyświat

CYTAT
jesli znacie jakies nazwy albo adresy, gdzie mozna tanio przenocowac w bieszczadach (poza polami namiotowymi), prosze o informacje
pozdrawiam

Polecam "Hotelik pod Tarnicą"w Wołosatem, kolejna "meta" to "Zajazd pod połoniną " w Wetlinie, może być nawet schronisko PTSM w Wetlinie. Baza noclegowa jest obszerna.

+Quote Post
Kiniak
post Aug 29 2008, 12:49 PM
Post #16

Miłośnik podróży
*

My nocowaliśmy w Cisnej, w takim pensjonacie "Perełka" czy jakoś tam, było oki, ale wg mnie za drogo, ale z racji tego, że to mój luby płacił nie sprzeciwiałam sięwink.gif
Natomiast poniżej - był taki żółty domek, ceny niskie, warunki super... Następnym razem tam chcemy nocowaćsmile.gif Ale i tak więcej czasu spędzilismy w Siekierezadzie!

+Quote Post
bialyzibi
post Aug 29 2008, 05:41 PM
Post #17

Urodzony obieżyświat

Ja sądziłem że chodzi o Bieszczady Wysokie i o wędrówki górskie.
Knajpy są w każdym mieście a także na wsiach, nie trzeba jechać w Bieszczady.

+Quote Post
gryzoń
post Sep 4 2008, 02:58 PM
Post #18

Miłośnik podróży
*

Jasne że nocleg w terenie ma swój urok ale zaczynając wędrówkę trzeba gdzieś zacząć ,natomiast nocleg w Wołosatem i Ch. Puchatka to jedyne spanko wyżej i bliżej.Już gdzieś polecałem przeł.pod Czerteżem, wiata miejsce na ognisko i co najważniejsze woda ,a idąc od Rabiej są jeszcze 2 wiaty ale trzeba się nieżle rozglądać

+Quote Post
kamir
post Sep 4 2008, 03:33 PM
Post #19

Zapalony wędrowiec
**

CYTAT(tiwia @ Aug 28 2008, 09:34 PM) *
czesc

pozdrawiam

www.berezka.spanie.pl

tu spałam i polecam bo:
codziennie palą ci w kominku,
pokoje i łazienki czyste,
kuchnia dobrze wyposażona,
cena przyzwoita smile.gif

+Quote Post
zmija77
post Oct 27 2008, 01:20 PM
Post #20

Miłośnik podróży
*

CYTAT(tiwia @ Aug 28 2008, 10:34 PM) *
czesc

pozdrawiam

Jesli się wybierasz w Bieszczady to polecam noclegi u mirosławy znajdziesz je na stronie noclegi Cisna - byłam tam i było naprawdę miło i bardzo sympatycznie. No i z miejscowości Cisna również masz doskonałą bazę wypadową w Bieszczady smile.gif

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25th October 2014 - 04:16 PM