• Wersja angielska
  •  
  •  
  • Odyssei
  • Serwis roku
  • National Geographic
  • Traveler
  • Strona Główna Odyssei
  • Odyssei

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Malediwy czy Indonezja
Evka
post Jun 26 2007, 09:09 AM
Post #1

Miłośnik podróży
*

Grupa: Odyseusze

Czy jest tu ktos kto byl lub wybiera sie na malediwy -ocean indyjski lub odwiedzic indonezje...????Gdzie lepiej sie wybrac w podroz na ok 20 dni?Jesli zdecyduje sie na indonezje czy lepiej leciec do bankoku a dalej.. czym i za ile? Czy moze Singapur gdzie? i za ile?
Jak najtaniej przedostac sie na malediwy?
Go to the top of the page

+Quote Post
Odyska
post Jun 26 2007, 09:09 AM
Post #

Miłośniczka podróży

Quote Post
Moniqa
post Aug 20 2008, 05:25 PM
Post #2

Miłośnik podróży
*

ja takze poszukuje wiadomosci o Malediwach. ja sie tam wybieram niedlugo. nie na wakacje. na dlugo. bede tam mieszkac. jak tam jest?
wszelkie info bardzo cenne.
dzieki serdeczne z gory!

+Quote Post
superneon
post Aug 26 2008, 06:50 PM
Post #3

Doświadczony globtroter

Monika - jeśli wolno zapytać to co ty będziesz tam robić? Masz coś nagrane czy wyjeżdżasz tak w ciemno jak rodacy do UK?
Miałem znajomych co się na rok na Tahiti wyprowadzili ale ich po pewnym czasie nuda zżarła i wrócili ( z tym że oni tam wegetowali za odłożona wczśniej kasę).
Ciekawy plan w kazdym razie.

--------------------
www.niepowazni.blogspot.com

+Quote Post
Indo-Explorer
post Mar 2 2009, 05:13 PM
Post #4

Guests

Pytanie do Monik:
wyjeżdżasz na stałe na Malediwy, super.
Ja siedzę w Indonezji - na Bali.
Daj jakiś namiar na siebie może rozszerzę ofertę i będę podsyłał tam klientów. Swoją drogą moja divemasterka nurkowała tam kilka sezonów więc ma rozeznanie.
Odezwij się jak chcesz na pablo@indo-explorer.com

+Quote Post
Eveline
post Mar 3 2009, 11:35 AM
Post #5

Urodzony obieżyświat

Ale Wam zazdroszczę mieszkania na Malediwach smile.gif Ale ciekawość mnie zżera i muszę zapytać co tam będziesz robić? Ja też tak chcę smile.gif

--------------------
"Ten, kto błądzi, odkrywa nowe szlaki"
Nils Kjær

I ♥ BALI

+Quote Post
diste
post Mar 3 2009, 12:38 PM
Post #6

Doświadczony globtroter

CYTAT(Evka @ Jun 26 2007, 08:09 AM) *
Czy jest tu ktos kto byl lub wybiera sie na malediwy -ocean indyjski lub odwiedzic indonezje...????Gdzie lepiej sie wybrac w podroz na ok 20 dni?Jesli zdecyduje sie na indonezje czy lepiej leciec do bankoku a dalej.. czym i za ile? Czy moze Singapur gdzie? i za ile?
Jak najtaniej przedostac sie na malediwy?

to zalezy od tego co wolisz...na malediwach bedziesz sie wylegiwac na sloncu a w indonezji mozesz polaczyc to z nurkowaniem, zwiedzaniem itd.

nie wiem jak najtaniej z polski, ale popatrz z anglii emirates albo sri lankan airlines maja czesto niezle ceny do Male. Jezeli lecisz do indonezji to dobrym punktem przylotu moze byc Jakarta (lot do BKK bedzie drozszy albo o tej samej cenie). w jakarcie nie ma co szukac wiec stamtad mozesz uderzyc do yogjakarty i innych ciekawych miejsc na Jawie zmierzajac na Bali/Lombok/Gili/Komodo itd. 20 dni to niezbyt duzo takze calej indonezji jak pewnie zreszta wiesz nie zwiedzisz...spowrotem mozesz spokojnie poleciec spowrotem do jakarty air asia i do domu smile.gif

popatrz sobie na necie i pytaj...

pozdrawiam

--------------------

+Quote Post
Eveline
post Mar 3 2009, 07:20 PM
Post #7

Urodzony obieżyświat

CYTAT(diste @ Mar 3 2009, 12:38 PM) *
to zalezy od tego co wolisz...na malediwach bedziesz sie wylegiwac na sloncu a w indonezji mozesz polaczyc to z nurkowaniem, zwiedzaniem itd.

nie wiem jak najtaniej z polski, ale popatrz z anglii emirates albo sri lankan airlines maja czesto niezle ceny do Male. Jezeli lecisz do indonezji to dobrym punktem przylotu moze byc Jakarta (lot do BKK bedzie drozszy albo o tej samej cenie). w jakarcie nie ma co szukac wiec stamtad mozesz uderzyc do yogjakarty i innych ciekawych miejsc na Jawie zmierzajac na Bali/Lombok/Gili/Komodo itd. 20 dni to niezbyt duzo takze calej indonezji jak pewnie zreszta wiesz nie zwiedzisz...spowrotem mozesz spokojnie poleciec spowrotem do jakarty air asia i do domu smile.gif

popatrz sobie na necie i pytaj...

pozdrawiam

Chyba już niestety nic się nie dowiemy, bo wątek powstał w 2007 r., a osoba, która miała tam wyjechać na długo, to już tam pewnie jest i leży pod palmą smile.gif

--------------------
Nils Kjær

I ♥ BALI

+Quote Post
diste
post Mar 3 2009, 09:39 PM
Post #8

Doświadczony globtroter

CYTAT(Eveline @ Mar 3 2009, 06:20 PM) *
Chyba już niestety nic się nie dowiemy, bo wątek powstał w 2007 r., a osoba, która miała tam wyjechać na długo, to już tam pewnie jest i leży pod palmą smile.gif

a no racja smile.gif

--------------------

+Quote Post
Eveline
post Mar 3 2009, 10:22 PM
Post #9

Urodzony obieżyświat

CYTAT(diste @ Mar 3 2009, 09:39 PM) *
a no racja smile.gif

I wielka szkoda...

--------------------
Nils Kjær

I ♥ BALI

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 23rd September 2014 - 09:21 PM