• Wersja angielska
  •  
  •  
  • Odyssei
  • Serwis roku
  • National Geographic
  • Traveler
  • Strona Główna Odyssei
  • Odyssei

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Plecak Iceberg, FjordNansen, Campus, Karrimor, Wolf Gang, Mil, Wisport, Hitec?, Który wybrać?
sani2006
post May 8 2011, 11:28 AM
Post #1

Miłośnik podróży
*

Grupa: Odyseusze

Witam!
Poszukuje plecaka o pojemności większej niż 60 litrów. Plecak ma być przeznaczony do zwykłych podróży na wakacje, narazie nie planuje chodzić z nim po górach, ale możliwe, że keidyś będzie służyl mi do tego celu, dlatego chciałabym kupić porządny plecak, bo wiadomo, że do przewozu zwykłego bagażu wystarczyłby byle jaki plecak. Stąd moje pytanie. Plecaki Iceberga, Hitec, Milo moge kupic do 200 zl, do plecaka firmy Fjord Nansen, campus, Wolf Gang. Wisport musiałabym dołożyc 150-200 zl. Warto dolozyc az tyle pieniedzy? Wiadomo ze plecaki tych firm sa lepsze, ale czy dla osoby ktora rzadko bedzie z niego korzystac mozliwe ze w gorach w ogole czy ma to sens? Czy jakosc ich zaprocentuje? Plecak Karrimor Bobcat 60 l moge kupic za 250 zl (normalna cena to 350), wiec w sumie blizej cenowo mu do tych tanszych, a jakosciowo chyab lepszy.

Dziekuje z gory za pomoc!
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Odpowiedzi (1 - 2)
Odyska
post May 8 2011, 11:28 AM
Post #

Miłośniczka podróży

Quote Post
Tomcio
post May 11 2011, 03:01 PM
Post #2

Zapalony wędrowiec
**

CYTAT(sani2006 @ May 8 2011, 12:28 PM) *
Witam!
Poszukuje plecaka o pojemności większej niż 60 litrów. Plecak ma być przeznaczony do zwykłych podróży na wakacje, narazie nie planuje chodzić z nim po górach, ale możliwe, że keidyś będzie służyl mi do tego celu, dlatego chciałabym kupić porządny plecak, bo wiadomo, że do przewozu zwykłego bagażu wystarczyłby byle jaki plecak. Stąd moje pytanie. Plecaki Iceberga, Hitec, Milo moge kupic do 200 zl, do plecaka firmy Fjord Nansen, campus, Wolf Gang. Wisport musiałabym dołożyc 150-200 zl. Warto dolozyc az tyle pieniedzy? Wiadomo ze plecaki tych firm sa lepsze, ale czy dla osoby ktora rzadko bedzie z niego korzystac mozliwe ze w gorach w ogole czy ma to sens? Czy jakosc ich zaprocentuje? Plecak Karrimor Bobcat 60 l moge kupic za 250 zl (normalna cena to 350), wiec w sumie blizej cenowo mu do tych tanszych, a jakosciowo chyab lepszy.

Dziekuje z gory za pomoc!

Nie powinno sie odpowiadac pytaniem na pytanie, ale nie moge inaczej - sani2006 a ile czasu poswieciles na przeczytanie tematu: http://www.odyssei.com/forum/index.php?sho...0&start=240 i innych pokrewnych w tym dziale? mad.gif Na bezczelnego napisze Ci jeszcze tak: na plecaki w Twoich cenach nawet nie patrze, szkoda mi czasu, jezeli juz mam kupic plecak, ktory ma byc plecakiem to przeznaczam min. 100 PLN na kazde 10l pojemnosci. I zaznaczam - minimum! Jeszcze sie zadnym zakupem nie rozczarowalem. tongue.gif

+Quote Post
Granturismo
post Jun 3 2011, 01:43 AM
Post #3

Urodzony obieżyświat

Słusznym rozwiązaniem byłoby kupić plecak firmowy, czyli w tym przypadku Karrimora. Pozostałe (no może z wyjątkiem Wolfganga) to no name, nad którymi nie warto się pochylać zwłaszcza, jeśli w podobnej cenie możesz mieć formowy produkt.

--------------------
„Nie interesuje mnie to, co stworzyła ręka człowieka a jedynie to, czego nie zdołała jeszcze zniszczyć” - G.M.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 22nd December 2014 - 09:32 PM