• Wersja angielska
  •  
  •  
  • Odyssei
  • Serwis roku
  • National Geographic
  • Traveler
  • Strona Główna Odyssei
  • Odyssei

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Pociąg do Odessy
cis-moll
post Jun 3 2010, 12:22 PM
Post #1

Doświadczony globtroter

Grupa: Odyseusze

Czy ktoś z Was jechał pociągiem do Odessy z Polski? Widzę, że pociąg jest. Jedna tylko przesiadka na Ukrainie. Ponoć bilet kosztuje ponad 200zł? Można wziąć rower?

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Odyska
post Jun 3 2010, 12:22 PM
Post #

Miłośniczka podróży

Quote Post
Janik
post Jun 6 2010, 12:05 PM
Post #2

Miłośnik podróży
*

Tą trasą jeżdżę od 9 miesiąca życia. są dwa rodzaje pociągów - Wars (startuje w krk z tym ze czekasz 5 godzin w Przemyślu aż koła poszerzą) lub druga opcja która jest podróż rosyjskimi liniami - z Przemyśla (tańsze) smile.gif
Ja jadę prawdopodobnie jutro smile.gif
Niestety nigdy nie wiozłem roweru tą trasa także nie powiem Ci jak to wygląda od tej strony smile.gif

Co do ceny biletu - tak właśnie ponad 200 zł - ja Płace za dwie osoby dorosłe i 4letnie dziecko 720 zł w jedną stronę

+Quote Post
cis-moll
post Jun 6 2010, 12:11 PM
Post #3

Doświadczony globtroter

Wielkie dzięki za odpowiedź smile.gif
Wsiąde pewnie w pociąg dopiero we Lwowie lub w Tarnopolu. Co do roweru to pewnie można, nie wiem tylko czy będzie miejsce. Szczególnie że jest sezon i w wagonach w niższych klasach tłok, a w wyższej klasie do przedziału roweru nie zmieszczę.

--------------------

+Quote Post
KRIZ
post Jun 14 2010, 02:32 PM
Post #4

Urodzony obieżyświat

Dokladnej ceny nie podam, jechalem dosc dawno
Ale jest pewne jedno. Taniej wyszlo mi pojechac do Lwowa. Przenocowac (kilka dni) i pojechac pociagiem Lwow- Odessa
Po prostu pociagi na ukrainie sa (byly) taniutkie.
Bilet bezposredni (WaWa- Odessa) kupoway w kasie zagranicznej byl koszmarnie drogi
Z rowerem tez nie powinno byc problemu, przynajmniej w klacie plackartnyj. Ludzie jezdza z takimi tobolami ze rower wyglada przy nich to pikus. (z drugiej strony w pociagu rzadzi "nastawnik" i wiele zalezy od jego widzimisie)

+Quote Post
maxelmen
post Jun 14 2010, 05:50 PM
Post #5

Miłośnik podróży
*

Witam czy ktoś wybiera się do Odessy w drugiej połowie lipca Ja w Odessie bede 19-24.07

+Quote Post
cis-moll
post Jun 14 2010, 06:11 PM
Post #6

Doświadczony globtroter

CYTAT(maxelmen @ Jun 14 2010, 04:50 PM) *
Witam czy ktoś wybiera się do Odessy w drugiej połowie lipca Ja w Odessie bede 19-24.07

Ja z kumplem jedziemy ciut wcześniej, pewnie 17 lub 18 lipca. Dalej będziemy liczyć na prom do Gruzji smile.gif

--------------------

+Quote Post
tramps77
post Jun 15 2010, 03:43 AM
Post #7

Miłośnik podróży
*

CYTAT(cis-moll @ Jun 14 2010, 06:11 PM) *
Ja z kumplem jedziemy ciut wcześniej, pewnie 17 lub 18 lipca. Dalej będziemy liczyć na prom do Gruzji smile.gif

Co to znaczy "liczyc na prom do Gruzji?"Jakie to koszta,czy mozna w ciemna,czy to prom do Batumi? pozdrawiam

+Quote Post
Scarto
post Jun 15 2010, 07:50 AM
Post #8

Urodzony obieżyświat

CYTAT(tramps77 @ Jun 15 2010, 02:43 AM) *
Co to znaczy "liczyc na prom do Gruzji?"

Jeśli Twój Awatar jest Twoją podobizną przyjmij wyrazy współczucia i zwróć się do Ministerstwa Zdrowia - powinni w tym wypadku sfinansować operację plastyczną. Jeśli nie jest - przyjmij wyrazy współczucia i nie przejmuj się - poradnie zdrowia psychicznego są refundowane.

A "liczyc na prom do Gruzji?" oznacza "usiłować dostać się do Gruzji drogą morską". Nieco inaczej niż próbował pierwowzór Twego awatara.

+Quote Post
cis-moll
post Jun 15 2010, 08:11 AM
Post #9

Doświadczony globtroter

CYTAT(Scarto @ Jun 15 2010, 06:50 AM) *
A "liczyc na prom do Gruzji?" oznacza "usiłować dostać się do Gruzji drogą morską". Nieco inaczej niż próbował pierwowzór Twego awatara.

hehe, dobrze podsumowane wink.gif
Zgadza się, prom do Batumi (około 800zł). Nie mam go jeszcze zarezerwowanego, ale liczę na to, że jeżeli pojadę w ciemno to mi się uda...

--------------------

+Quote Post
Scarto
post Jun 15 2010, 11:09 AM
Post #10

Urodzony obieżyświat

CYTAT(cis-moll @ Jun 15 2010, 07:11 AM) *
hehe, dobrze podsumowane wink.gif
Zgadza się, prom do Batumi (około 800zł). Nie mam go jeszcze zarezerwowanego, ale liczę na to, że jeżeli pojadę w ciemno to mi się uda...

Masz jeszcze możliwość z Iliczewska (Illichevsk) do Batumi i do Poti.

+Quote Post
tramps77
post Jun 16 2010, 05:21 AM
Post #11

Miłośnik podróży
*

CYTAT(Scarto @ Jun 15 2010, 07:50 AM) *
Jeśli Twój Awatar jest Twoją podobizną przyjmij wyrazy współczucia i zwróć się do Ministerstwa Zdrowia - powinni w tym wypadku sfinansować operację plastyczną. Jeśli nie jest - przyjmij wyrazy współczucia i nie przejmuj się - poradnie zdrowia psychicznego są refundowane.

Jezeli twoja wypowiedz jest odzwierciedleniem twojej osobowosci to wspolczucia dla ciebie i najblizszych.I nie zwracaj sie do Ministerstwa zdrowia z tym problemem,bo placic bedziemy my,zwykli podatnicy.Zresta niewiele sie roznisz od mojego awatara;)I jak nie masz w tym temacie nic do powiedzenia to po co w ogole sie udzielasz????tylko monitor zuzywasz...

+Quote Post
Yanas
post Jun 16 2010, 08:40 AM
Post #12

Zapalony wędrowiec
**

Zaiste jakim kretynem trzeba być,żeby w avatarze montować sobie zdjęcie zbrodniarza..
Ludzie! Myślcie czasem!!

+Quote Post
gagla
post Jun 16 2010, 09:14 AM
Post #13

Miłośnik podróży
*

O wiele taniej wychodzi pociągiem do Przemysla, autobusem do Lwowa i pociągiem ukraińskim do odessy za grosze. Sama jazda pociągiem do Odessy to cenne doświadczenie...

+Quote Post
cis-moll
post Jun 16 2010, 09:22 AM
Post #14

Doświadczony globtroter

CYTAT(gagla @ Jun 16 2010, 08:14 AM) *
O wiele taniej wychodzi pociągiem do Przemysla, autobusem do Lwowa i pociągiem ukraińskim do odessy za grosze. Sama jazda pociągiem do Odessy to cenne doświadczenie...

Autobus dla mnie odpada, bo jadę z rowerem. Planuję pojechać pociągiem do Lwowa, potem rowerem trochę i gdzieś w Tarnopolu wsiąść w jakiś Ukraiński pociąg do Odessy. Nie wiecie ile może kosztować taki pociąg powiedzmy ze Lwowa do Odessy? Bo z Krakowa do Odessy z tego co mi wiadomo 210zł.

--------------------

+Quote Post
Scarto
post Jun 16 2010, 10:59 AM
Post #15

Urodzony obieżyświat

CYTAT(cis-moll @ Jun 16 2010, 08:22 AM) *
Nie wiecie ile może kosztować taki pociąg powiedzmy ze Lwowa do Odessy?

Do Symferopola 120 UAH plackarta bez pościeli, (stan na dzień 28 grudnia 2009)

Lwów - Symferopol
Pociąg nr 86
Peron 1
wyjazd: 9:44
przyjazd: 9:50

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 22nd July 2014 - 03:51 PM