• Wersja angielska
  •  
  •  
  • Odyssei
  • Serwis roku
  • National Geographic
  • Traveler
  • Strona Główna Odyssei
  • Odyssei

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

78 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> TAJLANDIA - wszystko o tym kraju - raju :), ceny, noclegi, jedzenie, transport, zwiedzanie, rady, ciekawostki
Eveline
post Feb 23 2009, 08:25 PM
Post #41

Urodzony obieżyświat

Grupa: Odyseusze

Myślałam, że nasze polskie odstraszacze na komary mogą nie działać w Tajlandii. Na pewno sobie kupię coś takiego.

--------------------
"Ten, kto błądzi, odkrywa nowe szlaki"
Nils Kjær

I ♥ BALI
Go to the top of the page

+Quote Post
Odyska
post Feb 23 2009, 08:25 PM
Post #

Miłośniczka podróży

Quote Post
diste
post Feb 24 2009, 06:42 PM
Post #42

Doświadczony globtroter

CYTAT(snooze @ Feb 23 2009, 12:32 PM) *
faktycznie na plazy to ja nie mam zamiaru sie wylegiwać ale bym chciała zobaczyć jakas "inną niz wszystkie" wyspe (naoglądałam sie fotek jak to fajnie i egzotyczne sa tam plaże..) Bym chciała poleżeć dzien na plazy, niech wymasują mi ciałko i bede szczesliwa smile.gif Ale tak na poważnie najbardziej zalezy mi na zobaczeniu dżungli itp Chciałabym zobaczyc cos innego Bo w koncu nie wiem czy kiedys ponownie bede miala okazje byc w Tajlandii..
Pytanko tam z innej beczki: zarezerwowałam sobie hotel w Bangkoku (bardziej hotel/hostel 550bahat noc) i podczas moich 1, 2 dniowych wycieczek poza Bangkok mam zamiar swoje wszystkie "cenne" rzeczy zostawić w pokoju hotelowym Czy jest to dobry pomysł?? Moze powinnam gdzies oddac rzeczy na przechowanie niz zostawiac na 2 dni bez opieki w hotelu? czy sa takie przechowalnie w miescie? i czy one sa "pewne"?

przechowalnie? nie wiem ale szczerze watpie. a nawet jezeliby byly to pewnie rzeczy by ginely tam hurtem...

jezeli masz duzo bagazu i nie masz plecaka ze stelarzem to chyba lepiej zostawic w hotelu ale nie mowilbym staffowi ze sie gdzies wybieram... tymbardziej jezeli masz walizke to smiesznie bys wygladala na lodkach biggrin.gif:D:D

--------------------
[http://www.peterwajdzik.com]Check out my blog and follow my journey from Poland to the US, UK Sweden, Singapore, Cambodia, Thailand and China while visiting over 50 countries along the way this far[/url]

+Quote Post
diste
post Feb 24 2009, 06:51 PM
Post #43

Doświadczony globtroter

CYTAT(Eveline @ Feb 23 2009, 01:50 PM) *
Też bym chciała pojechać na Chiang Mai i Chiang Rai, ale to mi nie po drodze z Bangkoku na wyspy, mam na Tajlandię czas od 22.07-08.08. A co myślicie o Ko Samui? A ta wyspa koh nang yuan to istny raj smile.gif To naprawdę tak wygląda jak na zdjęciu? Jak się dostać na Koh Tao?
Jak w ogóle wygląda poruszanie się między wyspami? Bo chciałabym zobaczyć parę wysp, ale jak to wyglada finansowo. Znacie może jakieś strony, gdzie można sprawdzić koszty transportu?

jak na moje wyglada o wiele lepiej niz na zdjeciu....tutaj jedno moje, nienajlepsze ale akurat mialem na pulpicie.

nie zrozum mnie zle ale chyba pisalem juz 2 razy ze na koh tao kupujesz 'paczke' autobus + catamaran jezeli chcesz oszczedzic czasu nei wiem czy pieniedzy. ja sie zalapalem ze jakeis 600THB autobus wyruszal o 21 z BKK w chumphorn kolo 4 rano i trzeba bylo czekac do 6 czy 7 na katamaran...przygotuj sie na dosc duze fale. jak ja plynalem to z 99% wymiotowalo...ja bylem juz bardzo blisko ale udalo mi sie zasnac

jak tam dotrzesz to sairee beach jest najbardziej popularna i chyba najtansza ale jezeli Cie stac to sa rezorty z prywatnymi plazami na wyspie (z tego co pamietam piekne miejsce jest na polnocy) nocleg kolo 1000 - 2000THB poza sezonem.

co do kosztow to rowniez wspomnialem z wyspy na wyspe to okolo 300THB np. z koh tao na koh pha ngan, cena skacze w gore przed full moon party (przypada akurat 6 sierpnia) wszystko jednak zalezy od szczescia, sezonu i tego gdzie kupujesz!
Załączony plik
Dodany plik   ( 57.72k ) Liczba pobrań: 84

--------------------
[http://www.peterwajdzik.com]Check out my blog and follow my journey from Poland to the US, UK Sweden, Singapore, Cambodia, Thailand and China while visiting over 50 countries along the way this far[/url]

+Quote Post
Eveline
post Feb 24 2009, 11:48 PM
Post #44

Urodzony obieżyświat

Dzięki za informacje smile.gif ? Już wiem, że muszę pojechać na Koh Tao smile.gif Zdjęcia - RAJ! smile.gif Muszę tam postawić nogę smile.gif Już nie moge się doczekać. A te fale na razie mnie nie przerażają wink.gif
Nie planuję noclegów za 2000 THB.
Widzę, że powoli klaruje się mój plan podróży smile.gif
Czy polecasz jeszcze jakieś fascynujące miejsca, wyspy? Bo chcę też zobaczyć Ko Phi Phi i Krabi. A o wyspach Yao coś słyszałeś?

--------------------
Nils Kjær

I ♥ BALI

+Quote Post
Eveline
post Feb 25 2009, 09:53 PM
Post #45

Urodzony obieżyświat

Dzisiejszy dzień poświęciłam na analizę pogody w Tajlandii w poszczególnych miesiącach wink.gif Czy opłaca się jechać w lipcu/sierpniu na Phuket? Chciałabym bardzo zobaczyć Krabi, Ko Phi Phi i wyspy Yao, ale jak ma tam padać, to może nie warto się na to rwać, tylko pozostać przy Ko Samui, gdzie akurat jest dobra pogoda w tych miesiącach. Na Phuket w lipcu/sierpniu średnie opady to ok. 275 mm, a na Ko Samui ok. 145 mm. Pytam tych, którzy byli w tych miesiącach. Może nie jest tak źle smile.gif

--------------------
Nils Kjær

I ♥ BALI

+Quote Post
diste
post Feb 26 2009, 02:21 PM
Post #46

Doświadczony globtroter

koh phi phi definitywnie sliczne miejsce takze napewno polecam. w sumie niemasz duzo czasu 2 tygodnie tak? wiec nie wiem czy zdarzysz zobaczyc BKK, koh tao/pha ngan/samui krabi i koh phi phi.

transport w tajlandii wyglada roznie no i pewnie bedziesz chciala sie troche ponudzic na plazy. takze zobacz sobie czasowo czy to sie oplaca bo duzy blad jaki ludzie robia to starac sie zobaczyc zbyt wiele w zbyt krotkim czasie.

phuket bym sobie odpuscil. nawet slynna patong beach to nic ciekawego pelne barow, night clubow, napalonych angoli. to powiedzialbym 'inna tajlandia'. i o wiele mniej urokliwa niz wymienione wyzej miejsca.

jezeli sie zdecydujesz na koh phi phi podczas swojej wycieczki i samolot do PL masz z BKK to z koh phi phi poplyn do phuketu zeby poleciec spowrotem do BKK (jezeli chcesz oszczedzic czas) popatrz na www.airasia.com www.nokair.com https://www.fly12go.com/en/booking/index.php

czasami nawet thai aiways maja promocje takze rozeznaj sie w lotach i zadecyduj. aaa tylko upewnij sie ze lecisz na suvarnabhumi a nie na don muang smile.gif

o wyspach yao nie slyszalem...

--------------------

+Quote Post
Eveline
post Feb 27 2009, 10:15 AM
Post #47

Urodzony obieżyświat

No właśnie wiem, że Koh Phi Phi to piękne miejsce, choć czytałam, że już nie tak dzikie jak kiedyś. I właśnie te wyspy Yao (są dwie) są nazywane Koh Phi Phi sprzed20 lat, bo zachowały swój dziki charakter do dziś. Dlatego bardzo bym chciała je zobaczyć, ale jeśli ma padać non stop i mam sobie nie poleżeć na plaży i nie pływać przez wielkie fale, to może trzeba sobie odpuścić, albo może sprawdzić pogodę jak już będę na miejscu, może akurat trafi się dobra. Dobrze, że na Ko Samui trwa właśnie wtedy sezon i jest podobno super pogoda smile.gif Mam na to wszystko 2,5 tygodnia. Uważasz, że taka trasa jest za długa? Może trzeba się ograniczyć do BKK i Ko Samui i może jeszcze coś? Co na Ko Samui jest jeszcze do zobaczenia? Nie chcę gnać jak głupia, 3-4 dni w Bangkoku, a potem dalej wyspy i powrót do Bangkoku na 1-2 dni i do domu. A o Phuket pisałam, bo myślałam, że najpierw trzeba tam dopłynąć, a potem dopiero na Koh Phi Phi, Krabi... Phuket to pewnie tak samo jak Hurghada w Egipcie. Myślałam, też o samolocie, sprawdzałam bilety, z BKK na Phuket to koszt ok. 1300 THB.

--------------------
Nils Kjær

I ♥ BALI

+Quote Post
diste
post Feb 27 2009, 04:57 PM
Post #48

Doświadczony globtroter

CYTAT(Eveline @ Feb 27 2009, 09:15 AM) *
No właśnie wiem, że Koh Phi Phi to piękne miejsce, choć czytałam, że już nie tak dzikie jak kiedyś. I właśnie te wyspy Yao (są dwie) są nazywane Koh Phi Phi sprzed20 lat, bo zachowały swój dziki charakter do dziś. Dlatego bardzo bym chciała je zobaczyć, ale jeśli ma padać non stop i mam sobie nie poleżeć na plaży i nie pływać przez wielkie fale, to może trzeba sobie odpuścić, albo może sprawdzić pogodę jak już będę na miejscu, może akurat trafi się dobra. Dobrze, że na Ko Samui trwa właśnie wtedy sezon i jest podobno super pogoda smile.gif Mam na to wszystko 2,5 tygodnia. Uważasz, że taka trasa jest za długa? Może trzeba się ograniczyć do BKK i Ko Samui i może jeszcze coś? Co na Ko Samui jest jeszcze do zobaczenia? Nie chcę gnać jak głupia, 3-4 dni w Bangkoku, a potem dalej wyspy i powrót do Bangkoku na 1-2 dni i do domu. A o Phuket pisałam, bo myślałam, że najpierw trzeba tam dopłynąć, a potem dopiero na Koh Phi Phi, Krabi... Phuket to pewnie tak samo jak Hurghada w Egipcie. Myślałam, też o samolocie, sprawdzałam bilety, z BKK na Phuket to koszt ok. 1300 THB.

z pogoda jak sama wiesz moze byc roznie takze zaplanuj sobie kilka opcji w zaleznosci od pogody i sama najlepiej bedziesz wiedziec co chcesz robic jak dopiero dotrzesz na miejsce. na dobra sprawe samui to tez jak hurghada w egipcie...pelno hoteli, mc donaldow, turystow, jak juz pisalem jest tam lotnisko i sa loty czarterowe do europy i moze nawet stanow takze duza duza komercja.

jezeli chcesz odpoczac od tlumow to koh tao, tam mozna sie naprawde zrelaxowac tylko ze ta wyspa jest raczej przeznaczona dla ludzi ktorzy nurkuja. moze sama bedziesz zainteresowana juz za 900 - 1000zl mozesz zrobic open water kurs i cena zawiera w wielu miejscach noclegi/posilki i napoje. takze mysle ze super opcja ale to zalezy co chcesz robic.

nie mowie ze na koh pha ngan czy samui nie odpoczniesz bo tez mozna jak znajdziesz sobie resort z prywatna plaza z dala od tlumow ale takie rezorty beda mysle sporo kosztowac. plus to ze bedziesz tam podczas wakacji w europie i mysle ze bedzie tam masa turystow. nie wiem przemysl co tak naprawde chcesz.

jezeli chodzi o koh phi phi to mozna tam doplynac z phuketu lub krabi. jednak jezeli bedziesz tam jechac z samui to cala 'paczka' kosztuje okolo 1000bahtow. samui - surat (lodka), surat - krabi (minibus) i krabi - phi phi lodka. jak bedziesz kupowac osobne bilety to zajmie to o wiele dluzej i mysle ze bedzie wiecej kosztowac.

--------------------

+Quote Post
neverending trip
post Feb 28 2009, 08:11 AM
Post #49

Zapalony wędrowiec
**

CYTAT(Eveline @ Feb 19 2009, 12:25 PM) *
No i ten hotel jest chyba też i w przyzwoitej cenie smile.gif
A co do bankomatów, to zawsze jak wypłacałam pieniądze w innych krajach, to płaciłam dość dużo pieniędzy za wypłacanie z bankomatów.

to zmien bank sa w polsce banki co ni epobieraja oplat za wyplaty w bankomatach na calym swiecie
sa tez takie co pobieraja tylko 1,5 usd itd

CYTAT(snooze @ Feb 21 2009, 04:58 AM) *
Mam jeszcze jedno pytanie apropo leków przeciw malarii. Pare dni temu bylam u lakarza (w Sydney) Zalecił mi pare szczepień (WZW A,WZW B,tyfus,tężec) i kazał wykupic lek przeciw malarii No to wykupiłam.. ale teraz jak zaczełam czytac info w internecie o Tajlandii to zastanawiam sie czy wogole mi ten lek jest potrzebny??? czytałam o skutkach ubocznych i nie wiem czy lek jest wart aby zaczynac go brać? Co zalecaja Polscy lekarze?? Dodam ze lekarz mowił mi jeszcze o paru innych szczepionkach ale powiedziałam ze ja chce tylko te najbardziej potrzebne.. ale cos mi sie wydaje ze chyba miał z tych szczepionek prowizje bo tyle chciał mi ich dac...

zrobilas te wszytkie szczepienia na 8 dni w BKK
ja kazalbym temu lekarzowi oddac mi pieniadze

malari aw bangkoku? smiechu warte

nie truj sie

CYTAT(neverending trip @ Feb 28 2009, 08:14 AM) *
zrobilas te wszytkie szczepienia na 8 dni w BKK
ja kazalbym temu lekarzowi oddac mi pieniadze

malari aw bangkoku? smiechu warte
nie truj sie

polecam zakup przewodnika
zorientowani co jest co
i zadawaniu pytan
ni emusisz jechac do phuket aby dostac sie do krabi

+Quote Post
Eveline
post Feb 28 2009, 01:09 PM
Post #50

Urodzony obieżyświat

CYTAT(diste @ Feb 27 2009, 04:57 PM) *
z pogoda jak sama wiesz moze byc roznie takze zaplanuj sobie kilka opcji w zaleznosci od pogody i sama najlepiej bedziesz wiedziec co chcesz robic jak dopiero dotrzesz na miejsce. na dobra sprawe samui to tez jak hurghada w egipcie...pelno hoteli, mc donaldow, turystow, jak juz pisalem jest tam lotnisko i sa loty czarterowe do europy i moze nawet stanow takze duza duza komercja.

jezeli chcesz odpoczac od tlumow to koh tao, tam mozna sie naprawde zrelaxowac tylko ze ta wyspa jest raczej przeznaczona dla ludzi ktorzy nurkuja. moze sama bedziesz zainteresowana juz za 900 - 1000zl mozesz zrobic open water kurs i cena zawiera w wielu miejscach noclegi/posilki i napoje. takze mysle ze super opcja ale to zalezy co chcesz robic.

nie mowie ze na koh pha ngan czy samui nie odpoczniesz bo tez mozna jak znajdziesz sobie resort z prywatna plaza z dala od tlumow ale takie rezorty beda mysle sporo kosztowac. plus to ze bedziesz tam podczas wakacji w europie i mysle ze bedzie tam masa turystow. nie wiem przemysl co tak naprawde chcesz.

jezeli chodzi o koh phi phi to mozna tam doplynac z phuketu lub krabi. jednak jezeli bedziesz tam jechac z samui to cala 'paczka' kosztuje okolo 1000bahtow. samui - surat (lodka), surat - krabi (minibus) i krabi - phi phi lodka. jak bedziesz kupowac osobne bilety to zajmie to o wiele dluzej i mysle ze bedzie wiecej kosztowac.

Ale z Ko Samui można popłynąć na inne wyspy smile.gif A co do pogody, to sprawdzę już jak będę na miejscu i podejmę decyzję wtedy, ale nie wiem czy sobie odmówię Krabi czy Koh Phi Phi, jeśli tak, to z wielkim bólem... i nie wiem co mi będzie mogło zrekompensować tamtejsze widoki.

--------------------
Nils Kjær

I ♥ BALI

+Quote Post
diste
post Feb 28 2009, 08:46 PM
Post #51

Doświadczony globtroter

CYTAT(Eveline @ Feb 28 2009, 12:09 PM) *
Ale z Ko Samui można popłynąć na inne wyspy smile.gif A co do pogody, to sprawdzę już jak będę na miejscu i podejmę decyzję wtedy, ale nie wiem czy sobie odmówię Krabi czy Koh Phi Phi, jeśli tak, to z wielkim bólem... i nie wiem co mi będzie mogło zrekompensować tamtejsze widoki.

mysle ze jak na 1 raz w tajlandii to kazda wyspa zrobi wrazenie.

--------------------

+Quote Post
Eveline
post Mar 1 2009, 12:48 AM
Post #52

Urodzony obieżyświat

CYTAT(diste @ Feb 28 2009, 08:46 PM) *
mysle ze jak na 1 raz w tajlandii to kazda wyspa zrobi wrazenie.

A jakbym miała być tylko raz w życiu w Tajlandii? smile.gif

--------------------
Nils Kjær

I ♥ BALI

+Quote Post
diste
post Mar 2 2009, 12:06 AM
Post #53

Doświadczony globtroter

CYTAT(Eveline @ Feb 28 2009, 11:48 PM) *
A jakbym miała być tylko raz w życiu w Tajlandii? smile.gif

doskonale Cie rozumiem...nie chcesz stracic ale tak jak pisalem wczesniej nie staraj sie zobaczyc wszystkiego co mozna w 2,5 tygodnia smile.gif trzeba wybierac tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Eveline
post Mar 2 2009, 12:29 AM
Post #54

Urodzony obieżyświat

CYTAT(diste @ Mar 2 2009, 12:06 AM) *
doskonale Cie rozumiem...nie chcesz stracic ale tak jak pisalem wczesniej nie staraj sie zobaczyc wszystkiego co mozna w 2,5 tygodnia smile.gif trzeba wybierac tongue.gif

smile.gif No, ale jeśli miałabym być tylko raz w życiu w Tajlandii, to taka dobra trasa na 1 raz jak powinna wyglądać?

Myślałam, że Bangkok/Ko Samui i pobliskie wypsy oraz Krabi i Koh Phi Phi to w sam raz. Ale tak sobie czytam i zastanawiam się czy jest sens jechać na dwie ostatnie ze względu na pogodę w tym okresie. Choć poczytałam sobie to: http://www.nurkowanie.info.pl/klimat_i_pogoda_na_phuket.htm i chyba nie jest tam tak źle, ktoś tam jeździ przecież w lipcu/sierpniu, które i tak nie są takimi złymi miesiącami w porównaniu z najgorszym wrześniem i październikiem.

--------------------
Nils Kjær

I ♥ BALI

+Quote Post
Eveline
post Mar 3 2009, 11:37 PM
Post #55

Urodzony obieżyświat

A co powiecie na Ko Chang? Był tam ktoś?

--------------------
Nils Kjær

I ♥ BALI

+Quote Post
neverending trip
post Mar 6 2009, 08:13 AM
Post #56

Zapalony wędrowiec
**

CYTAT(Eveline @ Mar 3 2009, 11:37 PM) *
A co powiecie na Ko Chang? Był tam ktoś?

sa 2 kochangi jeden przy kambodzanskiej granicy
drugi kolo birminskiej granicy

jesli chodzi o ten pierwszy bo o ten zapewnie ci chodzi
fajna wyspa! ale z plazami slabo bo jest skalista i nawet zejscia do wody nie ma

o wiele bardziej milo jest na KO Tao z ktorego pisze
przy czym napewno ni ejest to spokojna , cicha ,bezludna plaza
zageszczenie jest tu spore bo tak naprawde jest jedna plaza

przesympatyczna z fajnymi knajpami , domkami
kopanian w porownaniu z kotao jest olbrzymia wyspa
mozna znalesc sie zarowno wn aplazy gdzie jest non stop impreza
jak na kilkunastu innych, gdzie jest spokoj i cisza
spedzilem tam 14 dni
i wcale nie musi to byc drogi resort za domek placilismy 400 bachtow.

przy czym KO tao WYPADA LEPIEJ
i jesli tu bedziesz idz koniecznie na draq quen show o 22
obowiazkowy 1 drink 200 bachtow
sa cudne

pozdrawiam
maciej
z kotao
www.wpodrozy.com

oczywiscie okolice krabi sa rowniez pikne
a jesli nurkowac to wlasnie w okolicy krabi, pi pi ale tylko w sezonie

JESLI SZUKASZ RAJSKIEJ WYSPY W OKRESIE LATA LIPIEC - SIERPIEN
polecam perchentain w Malezji to jest zaraz przy tajlandzkiej granicy
wlasnie wtedy jest tam sezon

a woda jest lazurowa co w tajlnadii wypada roznie zazwyczja slabo

+Quote Post
GooRooo
post Mar 6 2009, 08:30 AM
Post #57

Urodzony obieżyświat

Neverendingtrip ostro laugh.gif
CYTAT(http://www.wpodrozy.com/)
Ostatnio na jednym podróżniczym forum przeczytałem posta panienki, która ma zamiar zaliczyć wszystkie piękne plaże Tajlandii jakie zna z pocztówek. Jej entuzjazm był tak wielki, a chęć zobaczenia błękitnej wody i aksamitnego piasku tak nieodparta, że już wykupiła przelot. Następnie zasypała użytkowników owego forum tysiącem pytań, nie raczywszy uprzednio nawet przeglądnąć przewodnika.

W każdym razie plaże, wyspy i słońce. To wszystko jest takie cudowne na tych kolorowych, pocztówkowych zdjęciach. I ona to musi wszystko zobaczyć. Po chwili jednak zdała sobie sprawę, że dwa tygonie to trochę za mało i chyba się jej w główce wcześniej poprzewracało, bo tych wysp jest tu tyle, że ona nie wie na którą się zdecydować, bo wszystkiego przecież się nie da.

Dochodzi do tego jeszcze fakt, że księżniczka wybrała nienajlepszy okres na moczenie dupy w Tajlandii, bo w lipcu już tu trochę pada i fale są większe. A ona się mocno zdziwiła: Jak to nie można wejść do wody? Takie wielkie fale są? To niemożliwe!

--------------------
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego,czego nie zrobiłeś,niż tego,co zrobiłeś. Więc odwiąż liny,opuść bezpieczną przystań.Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj.Śnij.Odkrywaj."

+Quote Post
neverending trip
post Mar 6 2009, 09:09 AM
Post #58

Zapalony wędrowiec
**

CYTAT(GooRooo @ Mar 6 2009, 08:30 AM) *
Neverendingtrip ostro laugh.gif

heh nie umiesciles tytulu TEN JEST OSTRY, i wybrales fragment tylko, wiec tekst traci. zapraszam wiec do zapoznania sie z orgynalem ... na naszym blogu www.wpodrozy.com
nie ukrywam ze ta dyskusja byla dla mnie INSPIRACJA
ale wszelkie podobienstwo jest zupelnie przypadkowe tak samo jak pogloska ze nurkowalem na pi pi z leonardo di caprio !
i ze maja odwolac wszytkie zachody slonca do konca roku nad cudnymi plazami.

pozdrawiam
z KO TAO
gdzie wczorajszy zachod byl cudny, zdjecie nam znow nie wyszlo a wschod przespalismy

+Quote Post
machoney
post Mar 6 2009, 02:37 PM
Post #59

Urodzony obieżyświat

Grupa: OdysseiMod

Ostatnio właśnie taka moda nadeszła ktoś daje link do bloga i "ucieka" z forum.

Koledzy przyjęli chyba styl jednego z posłów, który obrażaniem chce się wybić.
Więc apeluje do wszystkich, forum nie jest od wyszydzania tylko do pomocy innym, nawet tym którzy raczkują w turystyce.

Moderować nie ma na razie sensu, społeczność jest na tyle mądra, że sama wyciągnie wnioski i oceni sytuację.

--------------------

+Quote Post
diste
post Mar 7 2009, 01:27 PM
Post #60

Doświadczony globtroter

CYTAT(neverending trip @ Mar 6 2009, 07:13 AM) *
o wiele bardziej milo jest na KO Tao z ktorego pisze
przy czym napewno ni ejest to spokojna , cicha ,bezludna plaza
zageszczenie jest tu spore bo tak naprawde jest jedna plaza

nie pisze tego zeby cos komus udowadniac lecz pisanie ze koh tao to nie spokojna wyspa z 1 plaza to bzdura. plazy jest okolo 10 tylko ze trzeba sie tam dostac, piechota badz taxi okolo 100 - 150bahtow od osoby. ja spedzilem kilka nocy na plazy w ktorej sa tylko 2 rezorty. bylem w grudniu i w tym czasie byly 4 osoby na plazy. takze pustki...a grudzien to high season w tajlandii...

jezeli jednak mieszkasz na sairee beach ktora jest tuz przy porcie to tak, koh tao nie jest spokojna cicha bezludna wyspa...

pozdrawiam

--------------------

+Quote Post

78 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 16th December 2017 - 05:43 PM